H E Ř M A N K A ,
                soukromá klubovna, račte vstoupit..
nebojte se členství v našem klubu, nezavazuje Vás k ničemu, kromě slušného chování, přináší, doufáme, jen pozitiva :-)

 

:-)

otázka odpověď
1 Proč soukromý klub Klasickou hospodu, cukrárnu,bar, či podobné zařízení, najdete všude.
..nejsme  klasická veřejná provozovna, kam může přijít každý, bohužel, někdy i nepříjemný host, který znepříjemňuje pobyt ostatním hostům.
Naším cílem bylo vytvořit klubovnu, kde se budou scházet lidé jen tak ve dvou, posedět sami, či ve větších skupinkách, formou téměř domácího a především soukromého setkání. Dříve jsme se scházeli v tělocvičně, na kroužku, u přátel doma a někdy i v restauracích. Je ale zapotřebí místo pro ty, kteří se vyhnou kouři, chtějí klid, nestojí o některé nepříjemné hosty z venku se kterými se lze různě setkat a hlavně, potřebujeme též organizovat soukromé oslavy, schůzky s rodiči svěřenců, kteří chodí do kroužků, schůzky vedoucích, naučit se plést a scházet se někde v komornějším prostředí, prostě něco víc.Něco, kde se scházíme jako rodina, neveřejně, soukromě.
2 Můžeme si poslechnout, či shlédnout vlastní tvorbu na dvd? Ano, schází se zde skupiny tanečníků, stepařů, automodelářů, paragánů, pletařů, florbalistů,skálolezců, horolezců a jiných lezců, a pod., kteří si přehrávají záznamy ze závodů, či jiných vlastních akcí. Právě proto máme k dispozici technické vybavení.
3 Stává se hodně často, že přijdeme a nehraje žádná kulisa,žádné rádio, nic -  je to záměr? Ano. Většina našich hostů vyžaduje spíše klid, než vyhrávání rádia, hudby a podobně. Hodně z nich se přichází učit, studovat, konzultovat, či jen rozjímat.
Někteří poslouchají nuceně v práci rádio a podobné celý den a chtějí si odpočinout od setrvalé kulisy.Někteří se zde učí, připravují na zkoušky, mají osobní schůzku, prostě valná většina o nějakou produkci cd,dvd, či rádia nestojí.Proto jsme se rozhodli to akceptovat setrvale.
4 Pokud budu chtít prostor použít pro školení, prezentaci zboží, firemního produktu a podobně, je to možné? Ano, pokud jste naším členem, či členem klubu, který je u nás registrovaný, pro tento účel máme technické vybavení a v zadní, oddělené místnosti máte prostor pro soukromí  akce.
5 Chtěl/a bych se účastnit některé z akcí Jste vítán/a. Pokud jste členem našeho klubu, přijďte.
Pokud nejste, přijďte též a staňte se jím. Nezavazujete se tím k pravidelné docházce, pouze k zapsání do seznamu členů. Jen akceptujte a respektujte, že nejsem hospoda, bar, či kavárna, nejsme veřejný prostor. Dle toho také fungujeme.Nemáme pravidelnou otevírací dobu, nemáme kuchyň, nejsme stravovací zařízení pro veřejnost:-)
6 Mohu nejdříve přijít a poohlédnout se a pak se stát členem? Samozřejmě. nebudete přece "kupovat" zajíce v pytli. Proto také hned mezi dveřmi na každého nevybafneme: "staň se členem nebo jdi o dům dál!"
Před vstupem do provozovny máte možnost si zde na stránkách a nebo ve vývěsní tabuli přečíst podmínky členství. Předpokládáme, že vstupujete po jejich přečtení. Na základě své první  návštěvy máte sami možnost se rozhodnout, zda chcete být členem a zajít někdy příště a nebo ne. Stejnou možnost má i obsluha. Pokud si bude některý z hostů stěžovat, že jej obtěžujete, či se nebudete chovat slušně, nebude vám členství v klubu umožněno. Z toho logicky plyne, že každý, kdo chce přijít, vejde jednou poprvé. Místo pozdravu ho přivítat slovy:"jsme soukromý klub, nejste-li členem, nemůžete tu být",asi působí až neslušně. Přesto se to může stát.Není to útok na vás, jen si nás někdy lidé z ulice pletou s restaurací. Proto když poprvé přijdete jako slušný host, pravděpodobně se může stát, že i normálně budete obslouženi, ale také budete v průběhu, či při odchodu upozorněni na to, jsme klub a není zvykem, aby sem někdo docházel jako do hospody. Stanete-li se členy a budete chodit dál, je pouze na Vás.
7 Musím chodit pravidelně, když jsem členem klubu? Ne, to, jak často a s kým přicházíte, je zcela vaše volba. Někteří chodí jednou měsíčně, někteří denně , někteří 1x za půl roku, či rok. Je zapotřebí, abyste se stal členem, seznámil se s podmínkami, jak to u nás chodí, ať je to jak chce, stejně se tady nakonec všichni znají a schází se tady jen kamarádi, kluboví soukmenovci, členové klubů a oddílů, kteří zde mají své zázemí a ti, kteří si oblíbí naše rodinné prostředí.
8 Jak je to s pořádáním vlastních akcí(narozeniny, oslavy, školení, domovní schůze, setkání atd.)?Mohu si pozvat své přátele a pod., kteří nejsou členy klubu, když já člen klubu jsem? Ano, samozřejmě, můžete.
A pokud přijdete poprvé, jako běžný host, budete obslouženi a poučeni, jak to u nás funguje. Akce jsou pouze pro členy klubu. Taktéž, pokud budete chtít pozvat své hosty, svoji skupinku a pořádat nějakou akci. Jak bylo výše uvedeno, jeden člen, může pozvat tolik hostů, kolik chce, domluvit si termín a zdali si chce donést nějakou svoji zábavu, či občerstvení. Své hosty si člen pozve z rodiny, z přátel, je to jen na něm. Jeho hosté členy klubu být nemusí, pokus i zde svoji soukromou akci domluví.
9 Nahlédl jsem a viděl, že se tady třeba plete, či hrají stolní hry, to je obvyklé? Ano, je to zcela obvyklé. Právě proto, že nejsem restaurace, ani jiný takový veřejný podnik, kde by toto provoz neumožňoval a mohlo by se to i setkávat s nevolí obsluhy, či hostů, vznikl tento klub. Zde se dohadují propozice na konání mistrovství světa v rokenrolu, seskoky parašutistů na La Palmě, Pražský pohár scrc modelů, podmínky oblastní soutěže deskových her, podrobnosti k letnímu, zimnímu, či jarnímu soustředění různých sportovních klubů, schůzky rodičů a sponzorů, setkáte se s kroužkem pletení, přípravou různých akcí ...to vše je pro nás typické. Zde je prostor pro ty, kteří neměli dost možností v tělocvičnách, po zápasech, tréninkách, ani jinde, pro ty, kteří v uzavřené společnosti potřebují řešit své věci a nemají na to prostor doma a do veřejných zařízení se to prostě nehodí.

máte další otázky? napište nám je do mailu, my Vám na ně odpovíme a budou-li se zdát prospěšné i ostatním, připíšeme je sem...

hlavní strana